Dobrý deň,
s rýchlo sa blížiacim koncom školského roka už určite finalizujete rôzne diplomy a poďakovania.
Radi by sme sa medzi ďakujúcich pridali aj my. V prílohe vám posielame poďakovania pre žiakov a žiačky, ktorí sa zapojili do zbierky Modrý gombík 2026 - aj vďaka nim, ich zanieteniu a ochote zbierkovať často aj v náročných podmienkach bol tohtoročný "Gombík" taký úspešný.
Na každom poďakovaní je voľný priestor na meno, aby ste ich mohli personalizovať. Pre materské školy a 1. stupeň pripájame aj omaľovánku.
Budeme veľmi radi, ak tieto poďakovania v našom mene odovzdáte všetkým deťom, ktoré vám pomáhali pri tohtoročnej zbierke.
Prajeme vám krásne leto a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
S pozdravom,Erika Szabóová, Advocacy Manager

